0
0

Чим відрізняються флізелінові шпалери від вінілових

Чим відрізняються флізелінові шпалери від вінілових

Вінілові шпалери  .  Полівінілхлорид, в народі - вініл це штучний матеріал.  На перший погляд, це може насторожити, однак, якщо говорити про відомі європейські бренди Німеччини, Італії, Англії, Бельгії, кілька разів на рік на їх заводах відбуваються незалежні перевірки щодо відповідності якості продукції суворим євростандартам якості.

У вініл додають спеціальні добавки, які утворюють мікропори.  Таким чином сучасні вінілові шпалери дихають.  Це легко перевірити, провівши пару елементарних експериментів:

1.      На поверхню вінілових шпалер налийте воду.  Через 5-15 хвилин вона просочиться.

Таким чином, якщо рідина проходить через пори, повітря взагалі не важко проникати через поверхню.

2.      Інший експеримент полягає в наступному: просто розірвіть шматочок вінілових шпалер.  Ви побачите, що матеріал легко розірвався.  Це говорити про його пористість.  Адже клеєнка або інші монолітні синтетичні матеріали будуть тягнутися та лопатися.


Вінілові шпалери не підтримують процес горіння, таким чином є пожежобезпечними.

Вініловий шар надає шпалерам неперевершені зносостійкі властивості.  Такі шпалери навіть не бояться громадських місць із високою прохідністю.

Їх можна миті.  Зазвичай виробник маркує рулон за ступенями зносостійкості однієї, двома або трьома хвилями.  Є й надміцні шпалери, на яких вказана щітка.  Такі шпалери можна мити за допомогою щітки з не агресивними миючими засобами.

Вінілове покриття дозволяє безмежно експериментувати з дизайном.  Сучасні технології виробництва та обробки вінілу дозволяють імітувати натуральні матеріали настільки якісно, ​​що складно відрізнити якийсь перед вами матеріал навіть на ощупь.

Флізелінові шпалери  .  Їхню основу становить флізеліновий матеріал, що складається з целюлози.  Нижня куля схожа на склотканину.  Верхній найчастіше складається з того ж матеріалу, тільки в спиненому стані.

 

Ці шпалери високоекологічні.  Потребувачі вважають за краще їх клеїти у дитячих та житлових приміщеннях частіше ніж вінілові шпалери.

Порівняно з вініловими шпалерами, флізелінові мають значно більшу повітря та вологопроникність.

За зносостійкістю суттєво поступаються вініловим шпалерам, але нижче в ціні, що робить їх більш доступними та привабливими для покупця.

Випускаються як із готовими фактурними та кольоровими рішеннями, так і під фарбування, проте такого розмаїття, як у їхніх суперників на ринку не спостерігається.


На підставі цього короткого дослідження, можна зробити висновок, що вищезгадані шпалери можна порівнювати дуже умовно, адже вони дуже різні зі своєю специфікою, своїми перевагами та недоліками.  Тому, роблячи вибір, враховуйте характеристики приміщення для майбутнього обклеювання та властивості шпалер, що розглядаються в цій статті.

 

Коментарі